Line
logo AOL

MISJA FIRMY
„Niezależny ośrodek opiniotwórczy, będący liderem w dostarczaniu wysokiej jakości unikalnych rozwiązań, pozwalających na podejmowanie właściwych decyzji na rynku kapitałowym.”

Spółka Analizy Online została założona w 2000 roku w odpowiedzi na dynamiczny rozwój instytucji wspólnego inwestowania i rosnące zainteresowanie niezależnymi opracowaniami dotyczącymi rynku kapitałowego
AO001_baner_rekrutacja_new Ciągle się rozwijamy, a sukces naszej firmy w dużej mierze zależy od profesjonalizmu i zaangażowania naszych pracowników. Szukamy ludzi otwartych, rzetelnych i gotowych na wyzwania. Zapewniamy miłą atmosferę, interesującą pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju i samorealizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w Analizy Online wyślij aplikację.

Młodszy Analityk
Miejsce pracy: Warszawa
DA/A/2018/02

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie specjalistycznych tłumaczeń materiałów inwestycyjnych na użytek własny i klientów,
  • Współudział przy sporządzaniu raportów analitycznych na potrzeby własne i klientów,
  • Przygotowywanie artykułów i komentarzy rynkowych do serwisu analizy.pl i mediów.

Profil kandydata:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym specjalistycznego słownictwa z zakresu rynku kapitałowego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel (umiejętność programowania w VBA i/lub SQL będzie mile widziana),
  • Doświadczenie związane z rynkiem funduszy inwestycyjnych będzie dodatkowym i ważnym atutem,
  • Lekkie pióro,
  • Studia w obszarze ekonomii, finansów, bankowości lub pokrewnym.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, działającej w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy o rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku funduszy inwestycyjnych,
  • Pracę w młodym, nastawionym na sukces i kreatywnym zespole,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów i zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: praca@analizy.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja_DA/A/2018/02).